Logo

Logo

CL_logo_vcetne_claimu.jpg
Děkujeme městu Česká Lípa za podporu našich tanečníků.
logo skola.jpg
Základní škola Školní 2520 v České Lípě je naším přístavem a domovem již od roku 1990. Děkujeme za podporu.
1.jpg

Vítejte na stránkách taneční skupiny Country Road. Naše skupina vznikla již v roce 1990 v České Lípě. Od té doby se věnujeme country tancům a příbuzným stylům. V součastné době je to především line dance.


Víkendová tančírna

IMG_20190817_194929.jpg
Na víkend 22. - 24. ledna 2021 připravuje CCCDCA akci pro všechny tanečníky. V programu budou lekce line dance s Tomem Dvořákem, lekce country tanců s Davidem Dvořákem a lekce cloggingu s Bárou Gabrišovou. Myslím, že se máte na co těšit. Tak neváhejte a přihlaste se :-)
Vím, že v současné době je něco těžké plánovat. Nikdo nedokáže odhadnout, co bude za dva měsíce v termínu 22. – 24. ledna 2021. Pravděpodobně se budeme muset naučit žít s tím, že nic není jisté.
Cena za celý pobyt má být 1500 Kč. Majitel rekreačního střediska sám totiž neví, jak budou stoupat náklady na stravu nebo vytápění. Pokud však za ty dva měsíce nedojde ke zdražování, měla by částka stačit na ubytování, stravu i poplatek lektorům.
Pořadatel nám zaručuje vrácení celé zaplacené částky v případě, že bude akce zrušena.
Na místo se dá snadno dopravit osobním automobilem. V areálu je dost velký prostor pro zaparkování několika aut. Další variantou dopravy je vlak. Doporučujeme cestu naplánovat do stanice Řečany nad Labem. Z této stanice je k rekreačnímu středisku nejkratší cesta. Jak jsme však zjistili na LŠCT, i tak chůze trvá asi 2 hodiny. Doporučujeme proto kontaktovat pořadatele, který odvoz z nádraží zajistí. Doporučený příjezd na místo je v pátek mezi 17 a 19 hodinou – pozdější příjezd lze domluvit individuálně. Plánovaný konec akce je v neděli mezi 13 a 14 hodinou.
Ubytování pro všechny účastníky je zajištěno v pětilůžkových pokojích rekreačního střediska Krasnice. Neočekávejte žádný hotel. Spí se v jednoduše zařízených pokojích, které vám připomenou letní tábor. Spací pytle nepotřebujete :-D na postelích jsou lůžkoviny i s povlečením.
Stravování zajišťuje majitel se svou paní. Čekají vás jednoduchá jídla a pomazánky. Pokud máte nároky na specifickou či dietní stravu, musíte je nahlásit předem. Strava začíná večeří a končí obědem, v jídelně bude po celou dobu akce dostupná káva a čaj.
Nakonec není spaní a strava to nejdůležitější, co očekáváme. Pro tanečníky je nejdůležitější program a v neposlední řadě také setkání a posezení s přáteli. Nezapomeňte si proto přibalit vhodnou taneční obuv a oblečení. Můžete použít soutěžní i tréninkové boty na line dance. Stepky si překontrolujte, abychom nemuseli řešit poškození podlahy. Bohužel je v sále horší akustika, ale dá se to vydržet. Protože se budeme též protahovat, je dobré si přibalit podložku na cvičení. V sále může naráz tančit maximálně 30 tanečníků. Lekce budou rozděleny podle stylu tance a stupně výkonu. Pokud tedy nebudete tančit, využijete volné chvíle pro posezení u kávy či čaje v jídelně nebo pro relaxování v pokoji četbou knihy nebo společnou hrou. Respektujte, že horní patro je určeno k odpočinku a nerušte nadměrným hlukem své sousedy.
Podrobný program a rozpis jednotlivých tanečních lekcí bude vyvěšen na nástěnce v přízemí. Zde také najdete listy, do kterých zaznamenáte váš zájem o jednotlivé lekce.

Nyní už vám zbývá jen se přihlásit a zaplatit zálohu 500 Kč. Vzhledem k omezené kapacitě (60 osob), neváhejte. Přihlášky odevzdávejte přes email nebo messenger – okopírované nebo ofocené. Najdete je na těchto stránkách.
12.11.2020 18:55:03
evamedavitova
Tréninky začínají 2. 10. 2020.
Po 16:00 - 17:00
choreografie do 13 let
Po 17:00 - 18:30
line dance pro začínající a mírně pokročilé
Po 18:30 - 19:00
clogging
16:00 - 17:30 
choreografie od 14 let
Pá 17:30 - 19:00
line dance pro pokročilé

Mimořádné tréninky
zatím nejsou v plánu

Další akce
22. - 24. 1.
Víkendová tančírna Krasnice
19. - 21. 3.
Berlin Open
21. - 23. 5.
OMČR line dance Písek
4. - 6. 6.
MČR country Pardubice
1. - 10. 7.
LŠCT Slunečné údolí
28. - 31. 10.
Czech Open

 
Děkujeme za vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one