Logo

Logo

CL_logo_vcetne_claimu.jpg
Děkujeme městu Česká Lípa za podporu našich tanečníků.
logo skola.jpg
Základní škola Školní 2520 v České Lípě je naším přístavem a domovem již od roku 1990. Děkujeme za podporu.

Vítejte na stránkách taneční skupiny Country Road. Naše skupina vznikla již v roce 1990 v České Lípě. Od té doby se věnujeme country tancům a příbuzným stylům. V součastné době je to především line dance.


ACDW Championships

Měli jsme před sebou téměř 500 km, ale nálada na cestu byla fajn. Naše malá výprava si tentokrát vybrala trasu přes jih Čech. Až na hranice vše probíhalo báječně, kufrování se nekonalo. Kousek od hranic jsme udělali poslední zastávku na oběd a pak už rovnou do Rakouska. Bohužel hned za hranicemi si navigace postavila hlavu a aktualizovala se. Tím se stalo, že jsme nejeli původně zamýšlenou trasou, ale souběžnou silnicí. Celkem by nás to nerozhodilo až na to, že v závěru cesty jsme se připletli do dopravní zácpy v okrajové čtvrti Vídně.
Naštěstí jsme vše zvládli, ubytování, vysazení turistické části naší výpravy a příjezd do haly, kde právě začínala soutěž pro Amálku. Fandili jsme ze všech sil a moc si přáli, aby Amča po řadě druhých a třetích míst, skončila na stupni nej...... Po konci social divize jsme odjeli do Badenu, abychom okusili místní termální bazén. Musím říci, že zrcadlový skleněný strop, ve kterém se odráželi všichni plavci, mě trochu děsil. Nicméně protažení ve vnitřním i venkovním bazénu bylo celkem příjemné.
V sobotu čekala soutěž naše duo Jana. Obě děvčata dala do tance vše. V kategorii newcomer však už nestačí se jen krásně usmívat a tančit s chutí, porotci posuzují techniku jednotlivých tanců. Po skončení kategorií, do kterých se dívky přihlásily, jsme si zaběhli na pizzu. Večer pak čekalo Amálku vyhlášení její kategorie. Naše přání se splnilo a ona se postavila na 1. místo, které si za svou pečlivou přípravu plně zasloužila. Radovali jsme se s ní.
V neděli jsme opustili apartmán a odjeli k hale, kde proběhlo fotografování celé české výpravy. Pak jsme se rozhodli podniknout pěší výstup na rozhlednu, kde je příjemná restaurace a navíc tam chovají klokany. Byla to příjemná podzimní procházka. Při závěrečném vyhlašování se ještě starší Jana postavila na 4. místo ve své kategorii a příjemně tak okořenila naši účast na ACDW. Mladší Janička sice neuspěla, ale já pevně věřím, že její čas ještě přijde.
Cestou zpět jsme sice nebloudili, ale za to jsme minuli poslední benzinu na dálnici a pak se několik kilometrů modlili, aby v některé z menších pohraničních vísek v Rakousku bylo, kde natankovat. Naštěstí jsme potkali tankomat. Pak už vše probíhalo klidně a my dojeli do České Lípy úplně v pořádku.
01.03.2018 17:24:07
evamedavitova
Tréninky
Po 15:00 - 16:00
country 6 - 10 let
Po 16:00 - 18:00
country 9 - 17 let
Čt 17:00 - 18:30
line dance klub
15:00 - 17:00 
line dance od 8 let
17:00 - 18:30
country od 12 let


Mimořádné tréninky
Nyní nejsou.

Další akce
19. - 29. 8.
LŠCT
7. - 10. 9.
kvalifikace Liverpool
27. - 30. 9.
soustředění
1. 10.
vystoupení Den seniorů
26. - 30. 10.
Podzimky
2. - 4. 11.
Czech Open
7. 12.
Vystoupení ples seniorů
Děkujeme za vaši návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one